1- JASMİN YÜKSEK PERFORMANS

          √   Ağır kir ve lekelerde maximum etki ve halı ömrünü uzatır.

 

        2- JASMİN AĞIR GÖREV KONSANTRE

          √    En zorlu görevler için hazırlanmış ultra konsantre bir üründür. 100 kg su 1 kg Jasmin

 

        3- JASMİN ANTİSTATİK – ANTİALERJİK

           √   Kolay durulanabilen hammaddeler halıdan tamamı ile uzaklaşabildiği için ortamdaki toz ve                     kirleri üzerine çekmez  uzun süre parlaklığını korur.

 

        4- JASMİN KOLAY DURULAMA

            √    İşlevsel bol ve zengin köpüğe rağmen kolay durulama iyi bir sıyırma gelberi işleminden                            sonra dip kirleri ve hijyeni sağlar.

 

        5- JASMİN CANLI RENKLER

            √    Jasmin halı şampuanı parlaklık veren formülü nedeni ile renklerin canlı görünmesini sağlar                    eskitme halılarda dahildir.

 

        6- JASMİN DÜŞÜK KULLANIM MALİYETİ

            √    Ultra konsantre oluşu nedeni ile Jasmin halı şampuanı 60 kg ile 6.000 m2 halı yıkama                                 kapasitesine sahip Türkiye ve Avrupa’daki tek üründür.

 

        7- JASMİN ULTRA PARLAKLIK

             √    Jasmin halı şampuanının en büyük özelliklerinden bir tanesi halılara parlaklık veren bir                             formüle sahip olup halı kıllarını jelatin gibi sarmasıdır.

 

        8- JASMİN

           √    Kesinlikle ilave yumuşatıcı kullanımına gerek yoktur.Sert sularda bile ürünün                                                yüksek performans gösterdiğini göreceksiniz.

 

        9- JASMİN YAPIŞKAN KALINTI BIRAKMAZ

           √    Yıkama sonrası yapış yapış olmayan şampuan kalıntısı kalmadığı gibi halı kıl taneleri tane                          tane yumuşar.

 

        10- JASMİN KİRLERİ DİPTEN YÜZEYE TAŞIMA

            √    Moleküler çalışma sistemi sayesinde Jasmin molekülleri halının hav arasına girerek kirleri                        dipten yüzeye taşır.