1- KARMEN YÜKSEK PERFORMANS

√    Ağır kir ve lekelerde maximum etki sağlar.Yün , El Dokuma , İpek Halı vb. halılarda renk koruma ve        parlaklık sağlar.

 

        2- KARMEN AĞIR GÖREV KONSANTRE

√    En zorlu görevler için hazırlanmış ultra konsantre bir üründür. Halının kirine göre100 kg su 1 kg              Karmen kullanabilirsiniz.

 

        3- KARMEN ANTİSTATİK – ANTİALERJİK

√    Kolay durulanabilen hammaddeler halıdan tamamı ile uzaklaşabildiği için ortamdaki toz ve kirleri        üzerine çekmez uzun süre parlaklığını korur aynı zamanda halı saçaklarında doğallığı sağlar.

 

        4- KARMEN KOLAY DURULAMA

√    İşlevsel bol ve zengin köpüğe rağmen kolay durulama iyi bir sıyırma gelberi işleminden sonra dip          kirleri ve hijyeni sağlar.  Halının temizliği ve parlaklığı halı dibine bakılarak anlaşılabilir.

 

        5- KARMEN CANLI RENKLER

√    Karmen halı şampuanı parlaklık veren formülü nedeni ile renklerin canlı görünmesini sağlar                    eskitme halılarda dahildir. Bu tarz halılarda önemli olan orjinalliğini korumak ve hijyeni                            sağlamaktır. Karmen halı yıkama şampuanı ile bu halıları çok rahat yıkayabilirsiniz.

 

        6- KARMEN DÜŞÜK KULLANIM MALİYETİ

√    Ultra konsantre oluşu nedeni ile Karmen halı şampuanı 60 kg ile 6.000 m2 halı yıkama                               kapasitesine sahip Türkiye ve Avrupa’daki tek üründür. Aynı zaman da halı yıkama kalitesini                   arttırdığı için tercih edilen sebeplerdendir.

 

        7- KARMEN ULTRA PARLAKLIK

√    Karmen halı şampuanının en büyük özelliklerinden bir tanesi halılara parlaklık veren bir formüle            sahip olup halı kıllarını jelatin gibi sarması ve halının kullanma ömrünü uzatmasıdır.

 

        8- KARMEN

√    Kesinlikle ilave yumuşatıcı kullanımına gerek yoktur. Sert sularda bile ürünün yüksek performans          gösterdiğini göreceksiniz. El Dokuma, Nepal, Ladik gibi halıların sertliğinin ortadan kalkması halı          kıllarının yumuşamasını sağlamaktadır.

 

        9- KARMEN YAPIŞKAN KALINTI BIRAKMAZ

√    Yıkama sonrası yapış yapış olmayan şampuan kalıntısı kalmadığı gibi halı kıl taneleri tane tane              yumuşar ve halının gerçek temizliği ortaya çıkar.

 

        10- KARMEN KİRLERİ DİPTEN YÜZEYE TAŞIMA

√    Moleküler çalışma sistemi sayesinde Karmen molekülleri halının hav arasına girerek kirleri dipten          yüzeye taşır. En büyük  özelliklerinden bir tanesi kullanmış olduğunuz Karmen Halı Yıkama                      Şampuanı sadece kirleri değil bakterileri de yok edip hijyenli bir temizlik sağlar.